Jak najtaniej wyremontowac mieszkanie p.l

super bloog

Temat: Biznes mieszkaniowy
poco kupować konfortowe za do 2000 zł za metr skoro można kupić mieszkanie w dobrej okolicy dzielnicy wyremontowac tanią siłą roboczą duzo osób jest bezrobotnych a zna się na remontach i ... klientów szuka mieszkań do remontu a nawet zdewastowanych. Po prostu chcą kupić jak najtaniej a remont zrobią sobie sami. W moim biznesie jest to sprawa drugorzędna. Choć miałem ciekawy przypadek, że wynająłem mieszkanie klientowi tylko w zamianam za jego wyremontowanie. Zamiast pobierać pieniądze to patrzyłem tylko ile zrobił. To był dobry układ.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=8821Temat: Remontowanie mieszkań
wyremontowac?..tzn..pomalowac sciany, polozyc podlogi np panele, polozyc /zmienic kafelki w lazience?..o to chodzi?..bo jesli tak to mi sie ten pomysl nie podoba..(specjalnie nawet sprawdzilam w google co znaczy flizowanie;)..czemu? bo klient przewaznie kupujac mieszkanie chce je urzadzic po swojemu, wedlug wlasnego gustu, pomyslu, potrzeb - z jednej strony fajnie jest ogladac zadbane, czyste, wyremontowane mieszkanko, ale z drugiej - jesli to co jest sie nie podoba?..czesto przegladam strony z ogloszeniami sprzadazy mieszkan - i czesto sa one wlasnie po remoncie - niby wszystko nowe - ale co- kolor scian okropny (choc to najszybciej i najtaniej zmienic), kafelki okropne, panele nie w tym kolorze co trzeba....z dwojga zlego wybralam bym mieszkanie w gorszym stanie, ktore bedzie tansze ale mozna je zrobic po swojemu:)
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=27295


Temat: Dylemat kandydata: Wrocław czy Warszawa?
" />To skoro wywołano mnie już do tablicy... Dla osoby która się sprowadza do Warszawy i nie dysponuje mocnym finansowym zapleczem rodziców najlepszym rozwiązaniem jest akademik, wychodzi najtaniej. Obecnie za chyba 380zł miesięcznie możesz mieszkać w 4 osobowym segmencie, podzielonym na 2 pokoje. Do tego mały aneks kuchenny, łazienka i ubikacja. I to są wszystkie wydatki na mieszkanie jakie ponosisz. Część akademików została niedawno wyremontowana i wyglądają naprawdę ładnie. Minusem w akademiku mogą być lokatorzy, ale mogą też być plusem. Masz dużo większy dostępu do materiałów. Jak ktoś wspomniał w akademikach PW jest ... co będziesz chciał robić Jeśli chodzi o mieszkania to jeśli liczysz na wynajęcie pokoju samemu to przygotuj się na spory wydatek. Ile dokładnie.. nie wiem.. ale coś w okolicach 800zł. Jeśli chodzi o wynajem mieszkania w parę osób to im więcej pokoi w mieszkaniu tym wychodzi taniej Ale na ogól nikt nie chce mieć więcej niż 4 ludzi w mieszkaniu. U nas na 4 osoby koszt wygląda : 409zł od osoby za mieszkanie i internet plus ok 30zł rachunki. Jest to raczej taka normalna cena jak na Warszawę, chodź oczywiście na gdzieś dalej od centrum będzie taniej. Jeśli chodzi o Wrocław to nie jest tam dużo taniej. Od mojej znajomej wiem, że koszt wynajmu mieszkania jest mniej więcej taki sam jak w Warszawie. Nie...
Źródło: pwgay.org/forum/viewtopic.php?t=1856